EXPEDICE JEDOV

Tak a je to tady. Pět let uteklo opravdu jako voda a nás čekala poslední expedice v Jedově na I. stupni. I když to vypadalo, že nám počasí nebude přát, my byli rozhodnutí, že si to pořádně užijeme. A užili. Sice nám ve čtvrtek trochu sprchlo, ale to nám vůbec nevadilo. Hráli jsme hry, sportovali, s Dančou jsme opět oslavili její narozeniny. A opět nechyběl výborný dort a další dobroty. A když se setmělo, užili jsme si s Qvarkem noční hru. Noc proběhla po těch letech konečně v klidu a holky, které nás v noci trochu rušily, nám za to předcvičovaly na rozcvičce. Pak následovala snídaně, kde opět nechyběly vynikající výtvory našich maminek a babiček. No a pak jsme malovali na kamínky, napsali jsme vzkazy nám-budoucím šesťákům. Tyto vzkazy jsme uzavřeli v lahvi a zakopali na tajném místě. Příští rok je snad najdeme a přečteme si, co jsme sami sobě přáli. Počasí nám přálo, a tak jsme si užívali her venku. Ale nejlepší přišlo, vlastně přijelo v pravé poledne. Přivezli nám pizzu a my jsme si pochutnali na netradičním obědě. No a potom už jsme se vydali zpět ke škole, kam jsme za zpěvu kluků dorazili přesně ve 14.00:-)

Děkujeme rodičům za výborné dobroty, panu Nekvasilovi za odvoz věcí a paní učitelce Kučerové za všechny ty roky, co se  o nás v Jedově starala:-)

EXDICE JEDOV